Жътвата в община Димитровград започна

  • 18:54, 26 юни 2026
  • 217 Преглеждания

Жътвената кампания в община Димитровград започна. Със сърпове и паламарки кметът на село Горски извор Ангел Георгиев и кметът на Димитровград Иво Димов поставиха началото на събирането на зърнената реколта.

Коментари

Гледайте също