Жътвата в община Димитровград започна
- 18:54, 26 юни 2026
- 217 Преглеждания
Жътвената кампания в община Димитровград започна. Със сърпове и паламарки кметът на село Горски извор Ангел Георгиев и кметът на Димитровград Иво Димов поставиха началото на събирането на зърнената реколта.
Коментари